GrzegorzTS napisał(a):

|
Jeżeli Kulawik wprowadzi klub do pucharów to MUSI ZOSTAĆ! wyciągnięcie Wisły z gówna jakim było 13 miejsce i wprowadzenie do pucharów to w naszej sytuacji będzie sukces porównywalny z mistrzostwem Polski.
|
Musi to na Rusi ;D Nawałka pono już zaklepany od nowego sezonu.