Wyświetl pojedynczy post
marcin_częstochowa
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1412
Stary 25.03.2013, 11:23
GrzegorzTS napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli Kulawik wprowadzi klub do pucharów to MUSI ZOSTAĆ! wyciągnięcie Wisły z gówna jakim było 13 miejsce i wprowadzenie do pucharów to w naszej sytuacji będzie sukces porównywalny z mistrzostwem Polski.
Musi to na Rusi ;D Nawałka pono już zaklepany od nowego sezonu.
Odpowiedz cytując