Wyświetl pojedynczy post
marcin_częstochowa
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15034
Stary 25.03.2013, 11:08
gypsy napisał(a):Wyświetl post
Ja osobiście mam mieszane uczucia. Lubię Pareikę, jest w miarę dobrym bramkarzem, ale zastanawiam się, czy nie lepiej by było już mu podziękować. Swoje dla klubu zrobił, a skoro Cupiał ma robić rewolucję, to trzeba pomyśleć o perspektywicznym bramkarzu na lata
A widzisz kogoś takiego w kadrze?
Sergiej to najlepszy bramkarz Wisły od lat. Ja bym go trzymał do oporu. Tzn. do momentu gdy będzie gotowy jakiś godny następca.
Odpowiedz cytując