Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2484
Stary 25.03.2013, 11:03
Najciekawsze z wywiadu:

Pan przyszedł tylko sprzątać?
Jacek Bednarz: Wróciłem, żeby Wisła stanęła na nogi. Co będzie później, oceni właściciel i rada nadzorcza. Być może na czas pomyślnych wiatrów będzie potrzebny inny kapitan.

Inwestycja w szkółkę piłkarską to błąd
Jacek Bednarz: Inwestycja w szkolenie to obowiązek.

Zbyt drogi obowiązek?
Jacek Bednarz: Wierzę, że coś takiego, co będzie się nazywało akademią Wisły, powstanie. Nie znaczy to, że taki twór musi być prowadzony wyłącznie przez naszą spółkę. Można wymyślić taki system, że szkolenie będzie pod auspicjami spółki, tylko nie będzie z nią bezpośrednio połączone. Taka koncepcja, w porozumieniu z innymi środowiskami w Krakowie i okolicy, będzie dziś najłatwiejsza. Sama spółka na pewno nie stworzy akademii, co nie znaczy, że nie będziemy szkolić.
Odpowiedz cytując