Drozd napisał(a):

|
Taki z Ciebie romantyk jak z Niesiołowskiego stoik. Dlatego nie martwisz się własnym transparentem i sposobem uczczenia pamięci polskich bohaterów.
|
Chyba o innej grupie ludzi mówimy. Ja piszę o tych 97 ofiarach smoleńskich, a ty o jakiś polskich bohaterach.
Cytat:
|
Jakim trzeba być kretynem żeby odbierać ich destrukcyjne działania jako mniejsze zło ? Odpowiedź brzmi SKOŃCZONYM.
|
A co, chciałbyś jeszcze głupszych do rządzenia wybrać? (PIS)