Wyświetl pojedynczy post
SmutnyRomantyk
Junior Member
 
Od: 03.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22082
Stary 25.03.2013, 09:20
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Taki z Ciebie romantyk jak z Niesiołowskiego stoik. Dlatego nie martwisz się własnym transparentem i sposobem uczczenia pamięci polskich bohaterów.
Chyba o innej grupie ludzi mówimy. Ja piszę o tych 97 ofiarach smoleńskich, a ty o jakiś polskich bohaterach.
Cytat:
Jakim trzeba być kretynem żeby odbierać ich destrukcyjne działania jako mniejsze zło ? Odpowiedź brzmi SKOŃCZONYM.
A co, chciałbyś jeszcze głupszych do rządzenia wybrać? (PIS)