Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 24.03.2013, 21:15
Poziom w....ienia właśnie sięgnął u mnie zenitu.

http://media2.pl/media/101494-Mecze-...-kablowek.html

Nie po to 3 lata temu brało się w UPC pakiet c+ żeby teraz odwalali takie jaja. Zdanie "100% MECZÓW TYLKO W CANAL+" mogą sobie wsadzić w buty. A jeszcze nie tak dawno jako użytkownik UPC, ewentualną fuzję n z c+ przyjmowałem z entuzjazmem. Teraz tylko czekać aż podniosą cenę paczuszki z 35 do 70 zł.
Odpowiedz cytując