węgorz2 napisał(a):

|
witam mam pytanie zniknął mi dzisiaj kanal DISNEY CHANEL,to jeden z ważniejszych kanałów dla mnie czy wy tez go nie macie ...jest po rewolucji na 97 kanale
|
U mnie śmiga normalnie.
Ja podtrzymuje że czekam na ich ruch do końca swojej umowy, czyli czerwca 2014.
Rozbicie meczów ekstraklasy też na antenę "enki" to wyjątkowe skur*ysyństwo.