Wyświetl pojedynczy post
julo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Wiślak znad Warty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#225
Stary 24.03.2013, 20:28
Najśmieszniejsze jest to - jak gdzieś czytałem wywiad z jakimś tam prezesikiem, powiedział:
"- nie oddamy ani jednego klienta". hhahaha

Najgorsze jest to że człowiek nie po to kupuje duże LCD do pokoju żeby później musieć ślęczeć nad laptopem i sie denerwować że rwie transmisje. To nie dla mnie.

Dla tych co mieszkają w blokach, obok siebie w klatce to jest możliwość dzielenia kart, są do tego na allegro sprzęciki - rf link 600 lub 100.

Dodatkowa opłata za multiroom to przegięcie. Płacisz za sygnał i chcesz mieć też w drugim pokoju dostęp.
Teraz doszła podwyżka abo, a w zamian sie nie dostaje praktycznie nic.
Ostatnio edytowane przez julo : 24.03.2013 o godz. 20:38.
Odpowiedz cytując