Lista kanałów to podsumowanie całego burdelu jaki tam nastąpił. Trzeba trochę poczekać bo ceny powinny spaść, inaczej stracą mnóstwo klientów. Trzeba zachować spokój a nie podpisywać umowy na wariata. Okolice 100 zł za piłkę (jeśli ,którys z moich znajomych ma Cyfrę to tylko dla piłki ) to zdecydowanie za dużo. Przeliczyłem sobie ilu znajomych da takie pieniądze i wyszło mi max 2 na 10
http://forum.satkurier.pl/viewtopic....745481#p745481 link do dobrego forum, ciągle się tam coś dzieje
