Wyświetl pojedynczy post
Neon
Member
 
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8131
Stary 24.03.2013, 17:25
Nie wiem czy poważny trener chciałby się podjąć misji samobójczej, bo w naszej sytuacji potrzeba by cudu. A płacić zagranicznemu szarlatanowi to kiepski pomysł. Zagraniczny trener zawsze będzie miał trudny początek bo polska piłka to egzotyka i wątpię w trafne wybory. Sytuacja raczej patowa do zakończenia eliminacji.
Odpowiedz cytując