Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22081
Stary 24.03.2013, 14:47
SmutnyRomantyk napisał(a):Wyświetl post
Chyba powszechnie wiadomo, że Kaczyński Jarosław chce izolacji Polski On nie potrzebuje Unii ani gazu i ropy od Putina. ON nic nie potrzebuje tylko władzy.

Z PO było by mi po drodze, jakby zrealizowali to co chcieli. Plan mieli/mają dobry.
Z PISem też byłoby fajnie gdyby nie zrealizowali tego co chcą.

(Pisowcy a macie już jakieś transparenty albo krzyże na 10 kwietnia przygotowane? Jak macie zamiar uczcić te 97 ofiar smoleńskich.)
Taki z Ciebie romantyk jak z Niesiołowskiego stoik. Dlatego nie martwisz się własnym transparentem i sposobem uczczenia pamięci polskich bohaterów.

PO plan ma dobry, a nie realizuje go bo? A tak, wiem, prezydent przeszkadzał. Tyle, że przeszkoda zniknęła trzy lata temu i co? To samo. Burdel syf co raz większy i mamienie lemingów. Jakim trzeba być kretynem żeby odbierać ich destrukcyjne działania jako mniejsze zło ? Odpowiedź brzmi SKOŃCZONYM.
Hej Nasz TS !!