Wyświetl pojedynczy post
Squirtle88
Senior Member
 
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8127
Stary 24.03.2013, 12:51
dulli78 napisał(a):Wyświetl post
Wygraliśmy 6 razy z NRD. No chyba, że w reprezentacji NRD grali kosmici.

Z RFN nie wygraliśmy, a to tam było więcej ludzi i lepszy poziom piłkarski , z połączonymi Niemcami też nie wygraliśmy .Jest się czym chwalić , wygrać z ścianą wschodnią
Odpowiedz cytując