dulli78 napisał(a):

|
Wygraliśmy 6 razy z NRD. No chyba, że w reprezentacji NRD grali kosmici.
|
Z RFN nie wygraliśmy, a to tam było więcej ludzi i lepszy poziom piłkarski , z połączonymi Niemcami też nie wygraliśmy .Jest się czym chwalić , wygrać z ścianą wschodnią
