Lukasz napisał(a):

Dlaczego?
Widzisz jakiś powód by zamiatać pod dywan takie rzeczy?
Przecież nikt afery z tego nie robi - przynajmniej wiadomo że Sarki czy dziennikarz nie ściemniał.
|
A widzisz jakiś powód by rozdmuchiwać takie rzeczy?
Przecież powiedział że KOCHA - przynajmniej wiadomo że nie żywi urazy.