Temat
:
!!!PROTEST!!! Powody i postulaty!
Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2007
Offline
#
101
23.03.2013, 20:05
Może nie każdy wie, ale jutro na hali Wisły odbędzie się pokaz filmu ,,Bunt stadionów". Film jest nie tylko dla bywalców młyna. Koszt: 5 zł.
Sprawy organizacyjne:
wis.la/jvfn5
Zwiastuny:
cz1.
wis.la/kmo9s
cz2.
wis.la/dwgs4
Ostatnio edytowane przez R33 : 23.03.2013 o godz. 20:10.
R33
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do R33
Znajdź inne posty napisane przez R33