Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 23.03.2013, 20:05
Może nie każdy wie, ale jutro na hali Wisły odbędzie się pokaz filmu ,,Bunt stadionów". Film jest nie tylko dla bywalców młyna. Koszt: 5 zł.

Sprawy organizacyjne:
wis.la/jvfn5

Zwiastuny:
cz1. wis.la/kmo9s
cz2. wis.la/dwgs4
Ostatnio edytowane przez R33 : 23.03.2013 o godz. 20:10.
Odpowiedz cytując