Wyświetl pojedynczy post
Mist
Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#888
Stary 23.03.2013, 19:55
Posiadam monitor Nec AccuSync LCD 93 V ma on 19 cali i zintegrowany kabel VGA (15 pinowy)
Niestety obraz na nim wyświetlany nie jest najlepszy ,zwłaszcza czcionki są takie klockwe. Rozdzielczość ustawiona na optymalną 1280-1024.
Czy pomoże coś na jakość obrazu wtyczka adapter która pozwoli na podpięcie monitora do karty graficznej za pomocą końcówki DVI ?
Odpowiedz cytując