|
Senior Member
Offline
|
#8115

23.03.2013, 19:46
|
wolfy napisał(a): 
Na tej samej zasadzie, na jakiej z Łysego, Selera i Wiedźmina powstaje mistrzowska Wisła? No to już widać efekty
Z tego co mamy w reprezentacji dałoby się pewnie złożyć coś więcej, ale potrzebny jest trener. Ot, taki drobny szczegół...
|
W stylu Leosia?
|
|