Wyświetl pojedynczy post
vabanq
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 23.03.2013, 19:31
Pomozcie, bo nie jestem w temacie.
Place obecnie 109 zl (pakiet z HBO). Do tego 20 zl z racji multiroomu, w sumie 129zl.
Chce przejsc do nc+ i teraz 2 opcje. Placic wiecej nie zamierzam a 2 opcje to:
- to co obecnie + Liga Mistrzow z "n" + multiroom
- to co obecnie + Liga Mistrzow z "n" + multiroom ale bez HBO.
Umowe mam do przyszlego roku z tego co pamietam
Jestem w canalu juz chyba z 13 albo 14 lat, co doradzacie i na co sie zgadzac a na co nie?
E: Dzieki
Ostatnio edytowane przez vabanq : 23.03.2013 o godz. 19:39.
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska
Odpowiedz cytując