tofik napisał(a):

|
Na szczęście mamy w ciul mega zdolnej młodziezy i gości z Borussi, z tych połączonych mocy już niedługo powstanie kapitan planeta.
|
Na tej samej zasadzie, na jakiej z Łysego, Selera i Wiedźmina powstaje mistrzowska Wisła? No to już widać efekty
Z tego co mamy w reprezentacji dałoby się pewnie złożyć coś więcej, ale potrzebny jest
trener. Ot, taki drobny szczegół...