Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22075
Stary 23.03.2013, 17:44
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Jestem przerażony, bo zdałem sobie sprawę jak naprawdę nienawidzę tego ryżego szkodnika. Gorszy od niego jest chyba tylko Palikot.Co nie oznacza, że w Platformie są osobym, na które bym z czysytym sumieniem zagłosował. Jest to poseł Godson, Żalek, czy nawet Gowin,Ta trójka w moim przekonaniu to rodzinki w Partii Oszustów.Szczególie imponuje mi Godson. Oglądając z nim wywiady naprawdę mi zaimponował.
tak sobie dzisiaj obejrzałem rade krajową Platformy i jestem pewien że Cudak władzy nie odda w partii,a w kraju bedzie rządził pewnie jeszcze te kadnecje do końca i nastepną (czyli do 2019 roku).No chyba że przekaże władze komuś bardzo zaufanemu jak np.Kopaczowa albo Radziowi- ta dwójka chyba nieprzypadkowa
Ostatnio edytowane przez AYALA : 23.03.2013 o godz. 17:50.