Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22074
Stary 23.03.2013, 17:29
Po prostu mam konserwatywne poglądy i Ci politycy najbardziej do mnie "trafiają". Faktycznie "nienawiść" to za duże słowo.Bardziej tym politykiem się brzydzę i generalnie tą partią.Za hipoktyzję, obłudę, fałsz , propagandę i egocentryzm.

http://www.youtube.com/watch?v=rGMQLZNW8W0

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/