Po prostu mam konserwatywne poglądy i Ci politycy najbardziej do mnie "trafiają". Faktycznie "nienawiść" to za duże słowo.Bardziej tym politykiem się brzydzę i generalnie tą partią.Za hipoktyzję, obłudę, fałsz , propagandę i egocentryzm.
http://www.youtube.com/watch?v=rGMQLZNW8W0