Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 23.03.2013, 17:17
HBO? Bo lubimy. Przyzwyczajenie. Przyzwyczajenie, za które wcześniej płaciliśmy określoną kwotę, dużo niższą niż proponowane teraz 30 zł.

Jeśli miałbym teraz nc+ bez HBO to nie wyobrażam sobie płacenia więcej niż płacę teraz. Tymczasem nc+ proponuje mi abonament 15-25 zł wyższy bez HBO.
Odpowiedz cytując