Przestaje to być śmieszne. Chyba nasza pzpn-owska wierchuszka powinna wziąć do serca słowa Franciszka i rozpocząć opcję zerową. Polska uboga liga dla ubogich.
Cytat:
Podczas dzisiejszej sesji rady nadzorczej Śląska miasto Wrocław zagwarantowało klubowi 16 mln złotych - informuje "Gazeta Wyborcza".
- Dawno mówiliśmy, że mamy odłożono pieniądze na ten cel. Przekazałem prezesowi Waśniewskiemu informację, że Śląsk otrzyma od miasta 16 mln złotych. Ta suma pozwoli klubowi spokojnie funkcjonować do końca roku - powiedział Włodzimierz Patalas, sekretarz miasta.
|