|
Jestem przerażony, bo zdałem sobie sprawę jak naprawdę nienawidzę tego ryżego szkodnika. Gorszy od niego jest chyba tylko Palikot.Co nie oznacza, że w Platformie są osobym, na które bym z czysytym sumieniem zagłosował. Jest to poseł Godson, Żalek, czy nawet Gowin,Ta trójka w moim przekonaniu to rodzinki w Partii Oszustów.Szczególie imponuje mi Godson. Oglądając z nim wywiady naprawdę mi zaimponował.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 23.03.2013 o godz. 14:56.
|