Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20178
Stary 23.03.2013, 13:52
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Dobry obyczaj na Wiśle był taki że nie obrażamy naszych piłkarzy. Coś uległo zmianie ?
Tak, zaraz po skonczeniu sie ery "Zurawski (tfu) Frankowski", dzieciarnia zaczela najezdzac na kazdego
Odpowiedz cytując