Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8099
Stary 23.03.2013, 11:55
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
cała nasza gra ofensywna zaczynała i kończyła się na Błaszczykowskim i to w zasadzie wszystko co o tym meczu można napisać.
Dokładnie. Jeden Kuba zagrał poprawnie. O reszcie nie ma co mówić nawet.
Odpowiedz cytując