|
Oni nie mają robić wrażenia.. a jeśli nawet to nie z San Marino.
Mają zdobywać pkt z drużynami pokroju Ukrainy, która nie oszukujmy się- jest mocno przeciętna.
Zresztą cała grupa jest przeciętna i gdyby ta drużyna była w sensownym zestawieniu i formie, to spokojnie drugie miejsce w zasięgu.
|