Plan wyborczy PO
Fajnie się czyta ale co zostało.
Cytat:
zmniejszenie VAT, podniesienie pensji w budżetówce, wielkie projekty infrastrukturalne, wykorzystanie gazu łupkowego, zwalczanie biurokracji. budowa tysiąca świetlików - centrów kultury, stworzenie - w ramach programu "Koperniki" w każdym województwie do 2020 roku Centrów Nauki - których zadaniem, będzie inspirowanie młodzieży do nauki i innowacyjności.
likwidacja formularzy podatkowych PIT.Obniżenie długu publicznego
obejmie wszystkie dzieci w wieku 3 i 4 lat prawem do edukacji przedszkolnej,Partia chce zagwarantować bezpieczeństwo emerytalne wykorzystując m.in. dochody państwa z gazu łupkowego do zasilenia funduszy emerytalnych itd, itd.
|
Przecież piszę że jakby swoje założenia zrealizował to by było super. A tak mamy co mamy.
Celem PO było odsunięcie PiS od władzy, UDAŁO się.
funkykoval co cię tak wkurzyło, nie możesz hasła na 10.04. wymyślić.