Wyświetl pojedynczy post
SmutnyRomantyk
Junior Member
 
Od: 03.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22069
Stary 23.03.2013, 09:50
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Coś bliżej na temat planów ?
Może coś bliżej na temat "dobrych planów PO" ?
Chłopie agitkę uprawiaj w POgłosie - chyba, że Cię zwolnili i teraz musisz się rwalizować na forach internetowych.....
Nawet do 100 nie umiesz zliczyć - chodzi o ilość ofiar katastrofy z dnia 10 kwietnia 2010.
Dobranoc
Plan wyborczy PO
Fajnie się czyta ale co zostało.
Cytat:
zmniejszenie VAT, podniesienie pensji w budżetówce, wielkie projekty infrastrukturalne, wykorzystanie gazu łupkowego, zwalczanie biurokracji. budowa tysiąca świetlików - centrów kultury, stworzenie - w ramach programu "Koperniki" w każdym województwie do 2020 roku Centrów Nauki - których zadaniem, będzie inspirowanie młodzieży do nauki i innowacyjności.
likwidacja formularzy podatkowych PIT.Obniżenie długu publicznego
obejmie wszystkie dzieci w wieku 3 i 4 lat prawem do edukacji przedszkolnej,Partia chce zagwarantować bezpieczeństwo emerytalne wykorzystując m.in. dochody państwa z gazu łupkowego do zasilenia funduszy emerytalnych itd, itd.
Przecież piszę że jakby swoje założenia zrealizował to by było super. A tak mamy co mamy.
Celem PO było odsunięcie PiS od władzy, UDAŁO się.
funkykoval co cię tak wkurzyło, nie możesz hasła na 10.04. wymyślić.