Wyświetl pojedynczy post
kuba.j.g.
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22067
Stary 22.03.2013, 23:35
Drozd napisał(a):Wyświetl post
PO ma bardzo dobre pomysły, cały problem w tym że są one dobre tylko dla kolesi.

Jesteśmy w ciemnej dupie w każdej dziedzinie, nawet wieprzowinę której byliśmy głównym eksporterem musimy sprowadzać. Cukier mamy najdroższy w unii, paliwo to samo itd,

Tusk nadaje się jedynie na furę gnoju, tylko debil tego nie pojmuje...

A najlepszym dowodem na to, że powoli cuchnąca kupa łajna zaczyna się materializować jest wysyp wszelkiej maści młodych wykrztałconych intelygentów, którzy "wybierają PO mniejsze zło"

Diesel w UK, wczoraj tankowany: 1.43 funta. Na stacji przy autostradzie M6: 1.54 funta...tak wlasnie manipuluje sie ludzmi...przekalkuluj sobie, ceny funta znajdziesz w necie.
Ostatnio edytowane przez kuba.j.g. : 22.03.2013 o godz. 23:37.
J. Kaczynski: We mnie jest czyste dobro...