Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22066
Stary 22.03.2013, 23:24
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Cukier mamy najdroższy w unii, paliwo to samo itd,
to jeszcze nic , najgorsze że alkohol mamy znacznie droższy niż w całej unii. Np. Piwo mamy w POlsce aż o 17 % droższe niż w Niemczech. Whisky aż o 53 % mamy droższe niż za Odra, to jest dramat, a wypłaty aż 3-4 razy niższe
http://forsal.pl/artykuly/682706,cen..._w_polsce.html
Ostatnio edytowane przez AYALA : 22.03.2013 o godz. 23:34.