Drozd napisał(a):

|
Cukier mamy najdroższy w unii, paliwo to samo itd,
|
to jeszcze nic , najgorsze że alkohol mamy znacznie droższy niż w całej unii. Np. Piwo mamy w POlsce aż o 17 % droższe niż w Niemczech. Whisky aż o 53 % mamy droższe niż za Odra, to jest dramat, a wypłaty aż 3-4 razy niższe
http://forsal.pl/artykuly/682706,cen..._w_polsce.html