Drozd napisał(a):

Cukier mamy najdroższy w unii, paliwo to samo itd,
|
wyjdź z domu, bo już kompletnie zakrzywiasz rzeczywistość.
parafrazując jeden tekst z jednego filmu: jak słaba musi być opozycja, aby nie odstrzelić od władzy rządzących?
wywal Kaczora, Macierewicza, Brudzińskiego, Hoffmana i Błaszczaka, skończ z radykalnymi, wręcz skrajnymi poglądamy, a będziesz w tym naszym polskim kurniku mieć 35% głosów.