Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22065
Stary 22.03.2013, 23:09
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Cukier mamy najdroższy w unii, paliwo to samo itd,
wyjdź z domu, bo już kompletnie zakrzywiasz rzeczywistość.

parafrazując jeden tekst z jednego filmu: jak słaba musi być opozycja, aby nie odstrzelić od władzy rządzących?
wywal Kaczora, Macierewicza, Brudzińskiego, Hoffmana i Błaszczaka, skończ z radykalnymi, wręcz skrajnymi poglądamy, a będziesz w tym naszym polskim kurniku mieć 35% głosów.
Ostatnio edytowane przez Szpen : 22.03.2013 o godz. 23:11.