|
Ktoś kto kupuje dzisiaj bilety na te mecze przykłada rękę do tego burdelu. Rozgonić ta bandę na cztery wiatry to jedyne wyjście.
Nie ważne jaki mecz zagrał Łukasik. Raz w roku i garbaty się wyprostuje. Chodzi o to że w kadrze na środku powinien grać ktoś z choćby minimalnym doświadczeniem i posłuchem w drużynie. No ale jak drużyny ni ma to kto by się takimi szczegółami przejmował.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 22.03.2013 o godz. 23:08.
|