PO ma bardzo dobre pomysły, cały problem w tym że są one dobre tylko dla kolesi.
Jesteśmy w ciemnej dupie w każdej dziedzinie, nawet wieprzowinę której byliśmy głównym eksporterem musimy sprowadzać. Cukier mamy najdroższy w unii, paliwo to samo itd,
Tusk nadaje się jedynie na furę gnoju, tylko debil tego nie pojmuje...
A najlepszym dowodem na to, że powoli cuchnąca kupa łajna zaczyna się materializować jest wysyp wszelkiej maści młodych wykrztałconych intelygentów, którzy
"wybierają PO mniejsze zło"