Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22064
Stary 22.03.2013, 22:53
PO ma bardzo dobre pomysły, cały problem w tym że są one dobre tylko dla kolesi.

Jesteśmy w ciemnej dupie w każdej dziedzinie, nawet wieprzowinę której byliśmy głównym eksporterem musimy sprowadzać. Cukier mamy najdroższy w unii, paliwo to samo itd,

Tusk nadaje się jedynie na furę gnoju, tylko debil tego nie pojmuje...

A najlepszym dowodem na to, że powoli cuchnąca kupa łajna zaczyna się materializować jest wysyp wszelkiej maści młodych wykrztałconych intelygentów, którzy "wybierają PO mniejsze zło"
Ostatnio edytowane przez Drozd : 22.03.2013 o godz. 22:59.
Hej Nasz TS !!