|
Łukasik to akurat zagrał bardzo dobre zawody. W ofensywie źle to nie wyglądało, obrona (w szczególności - boczni defensorzy) to był dramat.
Zmiany tragiczne.
Fornalik ewidentnie się nie nadaje.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|