Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.03.2013, 18:03
węgorz2 napisał(a):Wyświetl post
ja wczoraj byłem w nc+ w CENTRUM i powiedzieli mi że nie musze korzystać z przejścia,moge do końca umowy zostać w cyfrze , że narazie nie ma opcji rozwiązania umowy z ich winy bo nie ubędzie kanałow ,i co mnie boli multirom jest tylko przez połaczenie dekoderów ,teraz korzystam z 2 kart w dwóch domach .z..
Źle mowisz jezeli jestes w Cyfrze i masz Multiroom to zostajesz nadal z multiroomem - miało tego nie byc ale sie okazuje, ze własnie jest. Mozesz migrowac z własnym sprzetem w takim wypadku i z własnym multiroomem tym od Cyfry - zreszta masz w tym temacie ile bedzie kosztowała taka migracja do nc+ z danego pakietu z własnym sprzetem i multiroomem.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 22.03.2013 o godz. 18:06.
Odpowiedz cytując