Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26995
Stary 22.03.2013, 16:24
Debilizm Unii Europejskiej i ustawodawców.

Po kilkunastu latach używania cookie na stronach internetowych wymagają umieszczenia informacji, że cookie istnieją. Od dziś umieszczenie takiej informacji jest niezbędne, inaczej łamie się postanowienia prawa telekomunikacyjnego.
Odpowiedz cytując