|
Debilizm Unii Europejskiej i ustawodawców.
Po kilkunastu latach używania cookie na stronach internetowych wymagają umieszczenia informacji, że cookie istnieją. Od dziś umieszczenie takiej informacji jest niezbędne, inaczej łamie się postanowienia prawa telekomunikacyjnego.
|