Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23063
Stary 22.03.2013, 13:36
gypsy napisał(a):Wyświetl post
Ciekawa jestem, jaki trenejro wyląduje w TSP. Klub poinformował na stronie, że brał pod uwagę Engela i Tarasiewicza. Ten pierwszy ma obowiązki w UEFA, więc nie przyjdzie, a Tarasiewicz nie osiągnął porozumienia (wiadomo, że w Bielsku kokosów nie ma). Coś mi się wydaje, że na żadne poważne nazwisko Podbeskidzie nie ma co liczyć. Wezmą pewnie jakiegoś no-name'a w stylu Ojrzyńskiego, czy Mroczkowskiego, który a nuż się okaże talentem. A jeśli nie, to przynajmniej będzie tani.
Czesuaf?
Misiek P?
Odpowiedz cytując