lazy napisał(a):

Abstrahując od idiotycznej propozycji zmian podatkowych to 2 kwestie wymagają zaznaczenia:
1) to jest PROJEKT zmian
2) to jest projekt RESORTU
|
Każda zmiana prawa rozpoczyna się od jakiegoś projektu zmian.
Głową resortu jest minister, zwierzchnikiem ministra jest premier. To że projekt zmian wychodzi nie od konkretnej sejmowej grupy posłów danej partii, a z grupy rządowej to przecież nie oznacza, żeby od razu uznać iż nie jest to projekt rządzących... Co więcej, przecież to partia popiera swojego ministra a co za tym idzie jego resort i pomysły w głosowaniach. Nie bardzo więc rozumiem po co kolega w ogóle wtrącił te dwie uwagi...
---
Szpeniu. Nie odpowiadasz w ogóle na rzeczowe argumenty i zarzucasz drugiej stronie ignorancje. Jesteś zwykłym internetowym napinaczem i prowokatorem. Jak przychodzi do konkretnej rozmowy, to znikasz z forum na kilka dni, by potem wrócić i wrzucić smroda na zupełnie inny temat. To jest mój ostatni post w kierunku Twojej osoby. Czasu na Ciebie po prostu mi szkoda.
(p.s. nadal nie odpowiedziałeś na masową inwigilację konta każdego Polaka) O deficycie nie pisz, bo jednak wychodzi na to, że Ty nie masz zielonego pojęcia o tym temacie.