Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22052
Stary 22.03.2013, 12:15
SmutnyRomantyk napisał(a):Wyświetl post
Chyba powszechnie wiadomo, że Kaczyński Jarosław chce izolacji Polski On nie potrzebuje Unii ani gazu i ropy od Putina. ON nic nie potrzebuje tylko władzy.
Jak kiedyś powiedział władza mu potrzebna aby wyjaśnić zamach smoleński i skazać winnych.

Z PO było by mi po drodze, jakby zrealizowali to co chcieli. Plan mieli/mają dobry.
Z PISem też byłoby fajnie gdyby nie zrealizowali tego co chcą.

(Pisowcy a macie już jakieś transparenty albo krzyże na 10 kwietnia przygotowane? Jak macie zamiar uczcić te 97 ofiar smoleńskich.)
Coś bliżej na temat planów ?
Może coś bliżej na temat "dobrych planów PO" ?
Chłopie agitkę uprawiaj w POgłosie - chyba, że Cię zwolnili i teraz musisz się rwalizować na forach internetowych.....
Nawet do 100 nie umiesz zliczyć - chodzi o ilość ofiar katastrofy z dnia 10 kwietnia 2010.
Dobranoc

lazy napisał(a):Wyświetl post
Abstrahując od idiotycznej propozycji zmian podatkowych to 2 kwestie wymagają zaznaczenia:
1) to jest PROJEKT zmian
2) to jest projekt RESORTU
To znaczy, że co ....?
Że jak jest to PROJEKT RESORTU - notabene resortu wicepremiera Rostowskiego - to projekt ten nie zostanie zrealizowany w maszynce do głosowania ? Wszak posłowie koalicji pokornie zrobią to co im Tusk z Rostowskim każą....... PSL rzuci się jakiś kąsek albo wskaże jakąś kolejną aferkę w którejś z agencji rolnych .....
Do tego nie trzeba żadnych zdolności przewidywania - działalność tej władzy jest przewidywalna do bólu...
Powód: łączneie postów
Ostatnio edytowane przez funkykoval : 22.03.2013 o godz. 12:20.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!