Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23062
Stary 22.03.2013, 11:37
Ciekawa jestem, jaki trenejro wyląduje w TSP. Klub poinformował na stronie, że brał pod uwagę Engela i Tarasiewicza. Ten pierwszy ma obowiązki w UEFA, więc nie przyjdzie, a Tarasiewicz nie osiągnął porozumienia (wiadomo, że w Bielsku kokosów nie ma). Coś mi się wydaje, że na żadne poważne nazwisko Podbeskidzie nie ma co liczyć. Wezmą pewnie jakiegoś no-name'a w stylu Ojrzyńskiego, czy Mroczkowskiego, który a nuż się okaże talentem. A jeśli nie, to przynajmniej będzie tani.
Odpowiedz cytując