|
Chyba powszechnie wiadomo, że Kaczyński Jarosław chce izolacji Polski On nie potrzebuje Unii ani gazu i ropy od Putina. ON nic nie potrzebuje tylko władzy.
Jak kiedyś powiedział władza mu potrzebna aby wyjaśnić zamach smoleński i skazać winnych.
Z PO było by mi po drodze, jakby zrealizowali to co chcieli. Plan mieli/mają dobry.
Z PISem też byłoby fajnie gdyby nie zrealizowali tego co chcą.
(Pisowcy a macie już jakieś transparenty albo krzyże na 10 kwietnia przygotowane? Jak macie zamiar uczcić te 97 ofiar smoleńskich.)
|