Wyświetl pojedynczy post
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3177
Stary 22.03.2013, 10:18
Chciałbym zadac pytanie. Czy właściciele WISLAKRAKOW.COM w jaki kolwiek sposob pomagli finansowo LECHI, czy jakis prezes właczyl sie w oddawanie krwi ,albo wysłal jakis przelewik? chcialbym dociec czy strona ktora z znas zyje zawala nas reklamami zarabia potęzna kasę dzięki nam, pomaga w jaki kolwiek sposob,czy jest to tylko i wyłacznie twór marketingowy a Wisła nie ma z tego grosza ?
Odpowiedz cytując