Wyświetl pojedynczy post
marcin_częstochowa
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15031
Stary 22.03.2013, 10:09
Pareiko, w rozmowie z jakimś estońskim portalem stwierdził, że raczej odejdzie w Wisły latem (bo nie płaci).
I, co jeszcze ciekawsze, że ma być rewolucja całkowita od nowego sezonu w Wiśle. Z woli właściciela.
wis.la/ixmfw
Odpowiedz cytując