Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
marcin_częstochowa
Senior Member
Od: 05.2011
Offline
#
15031
22.03.2013, 10:09
Pareiko, w rozmowie z jakimś estońskim portalem stwierdził, że raczej odejdzie w Wisły latem (bo nie płaci).
I, co jeszcze ciekawsze, że ma być rewolucja całkowita od nowego sezonu w Wiśle. Z woli właściciela.
wis.la/ixmfw
marcin_częstochowa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marcin_częstochowa
Znajdź inne posty napisane przez marcin_częstochowa