Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22038
Stary 21.03.2013, 22:59
Nawrócenie, to osobista relacja z Bogiem. Bez względu na działania takie czy inne, Kościoła.
Nawrócić (rozmowa jest o chrześcijaństwie) można się zarówno w Kościele Katolickim jak i w każdym innym Kościele chrześcijańskim.

Życie na ziemi nie trwa wiecznie a skończyć się może dla każdego choćby i dziś. Niektórzy żyją tak, jakby śmierć ich nie dotyczyła.
Nie widzę niczego złego w komentarzu Kolegi hubert.fan. Raczej troskę.