|
Nawrócenie, to osobista relacja z Bogiem. Bez względu na działania takie czy inne, Kościoła.
Nawrócić (rozmowa jest o chrześcijaństwie) można się zarówno w Kościele Katolickim jak i w każdym innym Kościele chrześcijańskim.
Życie na ziemi nie trwa wiecznie a skończyć się może dla każdego choćby i dziś. Niektórzy żyją tak, jakby śmierć ich nie dotyczyła.
Nie widzę niczego złego w komentarzu Kolegi hubert.fan. Raczej troskę.
|