Bilety na sektor szkolny na spotkanie z Piastem Gliwice!
SKWK napisał(a):
-najbliższy mecz, który odbędzie się przy ulicy Reymonta to mecz z Piastem Gliwice. Będzie on rozegrany w niedzielę, 7 kwietnia o godzinie 17:15 -wszystkim uczestnikom zapewniamy bezpłatne bilety na sektor E11 lub E12
-zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy [email protected]. Muszą się one składać z listy osób udających się na mecz – ich IMION, NAZWISK i numerów PESEL. Szczególnie prosimy zwrócić uwagę na PESEL. Bardzo często pojawiały się sytuacje, że był on niepoprawny i skutkowało to brakiem możliwości wydrukowania dla takiej osoby biletu
-Nieprzekraczalny termin wysyłania zgłoszeń i list składających się z imion, nazwisk i numerów PESEL, a także numeru/nazwy, danej szkoły/grupy mija w PIĄTEK, 5 KWIETNIA O GODZINIE 11
-zgłoszenia przyjmujemy od liczby 15 osób
-maksymalna granica liczebności grupy nie jest określona
-oprócz szkół podstawowych i gimnazjów zapraszamy na mecz także szkółki piłkarskie i inne zorganizowane grupy
-na 15 dzieci maksymalna liczba opiekunów to 3 osoby, dla których również ufundowane są darmowe wejściówki
-im wcześniej listy zostaną dostarczone, tym większe prawdopodobieństwo, że bilety odebrać będzie można wcześniej niż w dniu meczu
- mamy możliwość zagwarantowania miejsca parkingowego dla autokaru pod stadionem. Jeżeli wyrażają Państwo zainteresowanie tą opcją, prosimy o dodanie takiej informacji do maila zgłoszeniowego
-wszystkich dodatkowych informacji udzielamy pod adresem mailowym: [email protected] lub numerem telefonu 694-611-433
|
Reszta informacji Bilety na sektor szkolny na mecz z Piastem Gliwice!