Skawua napisał(a):

|
Jeżeli chodzi o brmkarzy to ostatnio dużą furorę robi Emilijus Zubas z Bełchatowa,co wiecej dzisiaj pojawiła się informacja że powolano go na mecz towarzyski Litwy z Albanią.Myślę że Wisła powinna uważnie obserwować 23-latka bo na koniec sezonu może się okazać że zakup tego zawodnika będzie bardzo dobrym posunięciem,tym bardziej że GKS będzie miał spore trudności z utrzymaniem się w lidze.
|
Zubas jest tylko wypozyczony. Fragment wywiadu z Mikulenasem, który jest jego menago:
"W razie kolejnego transferu, łotewska Daugawa, z której Zubas jest wypożyczony, na pewno będzie chciała za niego jakieś pieniądze."