|
Jeżeli chodzi o brmkarzy to ostatnio dużą furorę robi Emilijus Zubas z Bełchatowa,co wiecej dzisiaj pojawiła się informacja że powolano go na mecz towarzyski Litwy z Albanią.Myślę że Wisła powinna uważnie obserwować 23-latka bo na koniec sezonu może się okazać że zakup tego zawodnika będzie bardzo dobrym posunięciem,tym bardziej że GKS będzie miał spore trudności z utrzymaniem się w lidze.
|