Temat
:
RAZEM zbudujmy potęgę Białej Gwiazdy!
Wyświetl pojedynczy post
Benan
Senior Member
Od: 05.2011
Skąd: z Podhala
Offline
#
13
21.03.2013, 12:38
A będzie możliwość zapłacenia za kartę przelewem, żeby karta przyszła pocztą do domu?
Benan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Benan
Znajdź inne posty napisane przez Benan