Pablo84 napisał(a):

|
Swoje usłyszałem, zdanie wyrobiłem. Niestety wiedziałem, że tak będzie "Kaczyńskie be, bo tak i tyle". Szkoda czasu.
|
wasze działanie w przekonywaniu go aby "polubił" PIS ,przypomina Swiadków Jehowy jak zaczepiaja ludzi na ulicy i daja im swoje broszurki
