Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22001
Stary 20.03.2013, 20:44
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Swoje usłyszałem, zdanie wyrobiłem. Niestety wiedziałem, że tak będzie "Kaczyńskie be, bo tak i tyle". Szkoda czasu.
wasze działanie w przekonywaniu go aby "polubił" PIS ,przypomina Swiadków Jehowy jak zaczepiaja ludzi na ulicy i daja im swoje broszurki