SmutnyRomantyk napisał(a):

To, że taki był ostatnio wybór. Trzeba było głosować na mniejsze zło.
Kaczor raz abdykował to po co pcha sie dalej do władzy. Jak się abdykuje to dożywotnio.
|
Coś ci się chyba pomyliło. Nie jesteśmy monarchią, a tzw. "demokracją parlamentarną", więc Kaczor, jak go nazywasz Markotny człowieku, jako polityk ma prawo dążyć do ponownego objęcia sterów władzy. Mógłbym ci podać z Historii parę przykładów takich sytuacji, ale widzę, że to bezcelowe. Poszerzasz moją listę ignorowanych.