Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22000
Stary 20.03.2013, 20:43
SmutnyRomantyk napisał(a):Wyświetl post
To, że taki był ostatnio wybór. Trzeba było głosować na mniejsze zło.

Kaczor raz abdykował to po co pcha sie dalej do władzy. Jak się abdykuje to dożywotnio.
Coś ci się chyba pomyliło. Nie jesteśmy monarchią, a tzw. "demokracją parlamentarną", więc Kaczor, jak go nazywasz Markotny człowieku, jako polityk ma prawo dążyć do ponownego objęcia sterów władzy. Mógłbym ci podać z Historii parę przykładów takich sytuacji, ale widzę, że to bezcelowe. Poszerzasz moją listę ignorowanych.