Wyświetl pojedynczy post
SmutnyRomantyk
Junior Member
 
Od: 03.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21999
Stary 20.03.2013, 20:35
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
a co to ma do rzeczy
To, że taki był ostatnio wybór. Trzeba było głosować na mniejsze zło.

Kaczor raz abdykował to po co pcha sie dalej do władzy. Jak się abdykuje to dożywotnio.