Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
SmutnyRomantyk
Junior Member
Od: 03.2013
Offline
#
21999
20.03.2013, 20:35
JEDREK76
napisał(a):
a co to ma do rzeczy
To, że taki był ostatnio wybór. Trzeba było głosować na mniejsze zło.
Kaczor raz abdykował to po co pcha sie dalej do władzy. Jak się abdykuje to dożywotnio.
SmutnyRomantyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SmutnyRomantyk
Znajdź inne posty napisane przez SmutnyRomantyk