Wyświetl pojedynczy post
SmutnyRomantyk
Junior Member
 
Od: 03.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21983
Stary 20.03.2013, 18:19
Ja napiszę tak, jakby teraz były wybory, a na scenie byłoby tak ja dzisiaj wybrałbym mniejsze zło czyli PO.