Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
SmutnyRomantyk
Junior Member
Od: 03.2013
Offline
#
21983
20.03.2013, 18:19
Ja napiszę tak, jakby teraz były wybory, a na scenie byłoby tak ja dzisiaj wybrałbym mniejsze zło czyli PO.
SmutnyRomantyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SmutnyRomantyk
Znajdź inne posty napisane przez SmutnyRomantyk